Havraň 89
43501 Havraň - MOST

+420 606 606 120
autohanousek@seznam.cz

 

 

Vážení zákazníci,

vítejte v autobazaru AUTO Hanousek.

 Naše společnost, jak je již dobře známo, je založena na úzkém vztahu s klienty a profesionálních službách, které zákazníkům nabízíme. Proto se Vám, našim klientům, snažíme kromě široké nabídky prověřených vozů poskytnout také úplnou paletu služeb a produktů s koupí vozů spojených - od financování koupě vozu, přes jeho pojištění až po zabezpečení vozu proti krádeži či výhodné asistenční služby.

Výsledky naší práce se každoročně úročí především rostoucím počtem spokojených zákazníků. To vše již tradičně, nejen za pomoci tvrdé práce všech našich zaměstnanců a spolupracovníků, ale i díky podnětům a zpětné vazbě od Vás, našich zákazníků. Chceme poskytovat profesionální klientské služby a tím být opravdu tím nejspolehlivějším autobazarem s kvalitními vozy všech tříd opravdu pro každého tak, jak nás Vy, naši zákazníci, již více než 10 let vnímáte.

Přeji Vám tedy úspěšnou a správnou volbu, ať už se právě teď chystáte prodat či koupit nový vůz a následně i mnoho šťastně ujetých kilometrů s vozem právě od nás.

 Majitel autobazaru.

Zdeněk Hanousek