AUTO HANOUSEK s.r.o.

Prodej, výkup a protiúčet

CHCI SI AUTO KOUPIT

Pokud jste se rozhodli si u nás zakoupit nový vůz, pak jsme rádi že jste si vybrali právě nás.
Nabízíme Vám vozy s garancí původu a počtu najetých kilometrů. Všechny vozy prověřujeme zda nejsou součástí insolvence nebo exekuce Najdete u nás převážně vozidla z Německa s jasnou servisní historií doloženou pomocí servisní knihy a častokrát i se zimními sadou kol atd.
Na vozidlech je platná technická prohlídka a kde není, tak je v ceně zahrnuta nová STK a emise.

Vybrané auto je možné po dohodě dohlásit až na registrační značky, tudíž nemusíte nikde chodit po úřadech a stát fronty.
Pokud máte auto vybrané a chcete si vůz i tak zkontrolovat, tak Vám nabízíme možnost prohlídky vozu u nás na zvedáku, PC diagnostiku závad, proměření vozu digitální lakoměrkou zda vůz nebyl v minulosti havarován, lakován atd. a samozřejmostí je tzv. zkušební jízda.

U všech vozidel v nabídce máme viditelné VIN vozu, tudíž je možné si vůz sám nechat zkontrolovat. Při nákupu vozu u nás nabízíme kontrolu přes společnost CEBIA, AUTOTRACER, SOVA, Carverical ne od dealera dané značky ZDARMA.

Platba možná hotově nebo bankovním převodem (internetové bankovnictví) na místě. Povinné ručení i havarijní pojištění jsme také schopni vyřídit na místě u nás v kanceláři – více info u odkazu Pojištění vozidel – ZDE

Dále nabízíme možnost si vůz pojistit na záruku závad ojetého vozu s výběrem až na 3 roky a neomezeného nájezdu km (odvíjí se od stáří vozu a jeho najetých km) – více u odkazu Záruka ojetých vozů – ZDE


CHCI SVÉ AUTO JEN PRODAT

Pokud chcete Váš stávající vůz prodat vezměte všechny doklady k vozu (velký a malý TP, servisní knihu, manuály, faktury za servis a jiné).
Čím více známe z historie vozu tím lepší cenu Vám můžeme nabídnout.

Auto vám naceníme do 20 minut a peníze vyplatíme v hotovosti ihned nebo dle dohody. Administrativně vyřídíme vše za Vás.

CHCI SVÉ AUTO PRODAT A KOUPIT SI U VÁS NOVÉ

Pokud chcete své nynější auto prodat a vybíráte si nové, je vždy výhodnější ho nabídnout do protiúčtu. V praxi to znamená vybrat si u obchodníka nové auto a tím tak zvýšíte šanci na lepší nabídku za Vaše staré vozidlo.

Přijeďte s vozem a všemi jeho doklady a my jsme schopni Vám předložit cenovou nabídku, kterou je možné poté odečíst od ceny Vámi vybraného vozu. Vše je administrativně rychle vyřešené na místě a vy můžete odjet s novým vozem. Pokud nemáte hotovost na doplatek ceny mezi vozy je tu možnost vůz dofinancovat úvěrem – více informací pak získáte pak u odkazu na financování vozidel – ZDE